O firmie

DZIAŁALNOŚĆ

        Podstawowym profilem działalności firmy jest wykonawstwo obiektów inżynieryjnych: mostów, przepustów, wiaduktów jak i obiektów przemysłowych, handlowych, magazynowych, biurowych, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego na terenie całego kraju.
Działalność naszej firmy w głównej mierze koncentruje się na pracach przy budowie stanów surowych obiektów, budowli, wiaduktów i mostów w konstrukcji żelbetowej .
         Swoim Klientom gwarantujemy wysoką jakość, profesjonalizm i terminowość wykonania usług oraz konkurencyjność cen. Firma prowadzi swoją działalność od 2003 roku. Od tego czasu nasza firma stale się rozwija systematycznie rozszerzając zakres realizowanych zadań. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz ich obecność przy realizacji ciekawych inwestycji pozwoliła nam podejmować coraz to większe i poważniejsze zlecenia.
 
 
ZADANIA

         Głównym zadaniem firmy jest realizowanie projektów inwestycyjnych w zakresie budownictwa przemysłowego i ogólnego. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz niejednokrotne sprawdzenie się jako solidny partner.
 

CELE

         Podstawowym celem firmy jest spełnienie wymagań i oczekiwań naszych Klientów w zakresie budowy, montażu, remontów i modernizacji obiektów budowlanych realizowanych na terenie całego kraju.
Cel ten chcemy osiągnąć poprzez :

  • Wnikliwe i precyzyjne rozpoznanie potrzeb i wymagań Klienta, szczególnie na  etapie oferty i umowy
  • Rzetelne świadczenie usług budowlanych dla wszystkich Klientów
  • Wdrażanie nowych technologii i materiałów przyjaznych i bezpiecznych dla środowiska i otoczenia
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników firmy

Technologia

Galeria